2018.09.28-30 Kurs Nowe Życie w Niepołomicach

UWAGA: Kurs Nowe Życie w dniach 28 – 30 września 2018 został odwołany.

Jeśli masz jednak pragnienie wzięcia udziału w Kursie w tym samym terminie, to zapraszamy tutaj: Kurs Nowe Życie – Wspólnota Gaudete

Kurs Nowe Życie jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji, które powstały jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. Mogą nań jechać zarówno ci, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i ci, którzy tego nie dostrzegają.

Kurs jest prowadzony w większości przez osoby świeckie, zarówno przez młodych, jak i małżonków oraz osoby dojrzałe. Wszystkie osoby z ekipy najpierw taki kurs przeżyły same, i wszystko co na kursie mówią bazuje na tym co same przeżyły. Tak więc pod pewnym względem cały Kurs jest wielkim świadectwem zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga.

Celem weekendu jest pomoc w odnalezieniu żywego i zainteresowanego Tobą Boga.  Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteśmy kochani przez Stwórcę i że On jest Ojcem pełnym dobroci zdobywamy nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi.

Jeśli chcesz przeczytać co Kurs Nowe Życie zmienił w życiu wielu uczestników, możesz przeczytać świadectwa ludzi z zeszłorocznego Kursu 2017: http://wspolnota-ararat.pl/2017-06-09-kurs-nowe-zycie-w-niepolomicach/

GŁÓWNE INFORMACJE 

 • termin : 2018.09.28 – 2018.09.30, 3 dni, piątek sobota i niedziela
 • organizatorzy : Wspólnota Ararat i Effata, Parafia Dziesięciu Tysięcy Męczenników z Góry Ararat w Niepołomicach
 • miejsce :  Dom Sióstr Służebniczek w Staniątkach, 32-005 Staniątki 9.
 • koszt : 80 zł, przelew na konto,  opłata jest związana z wcześniejszymi przygotowaniami organizacyjnymi
 • dane do wpłaty :
  1. nr konta : 80 8619 0006 0060 0607 2267 0044 Małopolski Bank Spółdzielczy
  2. nazwa : Parafia Dziesięciu Tysięcy Męczenników,
  3. adres : ul. Piękna 1; 32-005 Niepołomice
  4. tytułem : Kurs Nowe Życie, Imię oraz Nazwisko uczestnika.
 • zapis : zapisu dokonujemy za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego oraz przelania bezzwrotnej zaliczki w wysokości 40 zł, przelewem na podane konto. Dopłaty można dokonać w dniu rozpoczęcia Kursu, podczas rejestracji uczestników.

 

Comments are closed.