2016.09.02 Kurs Nowe Życie w Tenczynie

Kurs Nowe Życie 2016

Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie Naszym Panu i Zbawicielu,

z całego serca zapraszamy Was do uczestnictwa w zapowiadanym już wiosną tego roku KURSIE NOWE ŻYCIE. Wierzymy, że będzie to dobry początek rozpoczęcia drugiego roku naszej wspólnotowej formacji.
Kurs Nowe Życie pomoże odpowiedzieć nam na pytania:

Kim jest Bóg? Czy naprawdę mnie kocha i co to dla mnie znaczy? Jeżeli szukasz Prawdy i chcesz odkryć, jaki jest Bóg, zapraszamy Cię – przeżyj razem z nami osobiste spotkanie ze Zmartwychwstałym i Żywym Jezusem i zechciej przyjąć od Niego skarb od dawna dla Ciebie przygotowany – Nowe Życie pozbawione lęku, strachu i niezrozumienia. A może jest tak, że utraciłeś swoją początkową gorliwość i na nowo chcesz zakochać się w Bogu, który jest Miłością?

Weekend rekolekcyjny będzie miał miejsce w Tenczynie w dniach 9-11 września 2016. (ośrodek OO Kapucynów gościł w maju naszą Wspólnotę na weekendzie majowym)

Celem weekendu jest pomoc w odnalezieniu żywego i zainteresowanego Tobą Boga. Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę i że On jest Ojcem pełnym dobroci zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi.

 

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

1. Kurs prowadzi Wspólnota SNE z Otwocka.

2. Rozpoczęcie planowane jest w piątek o godzinie 17:45, a zakończenie po godzinie 16 w niedzielę.

3. Przyjeżdżamy do ośrodka rekolekcyjnego między godziną 17 a 17:30 (recepcja).

4. Koszt pobytu – 150 zł od osoby.

5. Kurs przeznaczony jest dla osób od 18 roku życia. Pierwszeństwo dla osób z naszej wspólnoty. Wszyscy chętni na kurs Wasi przyjaciele zaproszeni zostaną w miarę wolnych miejsc. Informacja będzie podana 1 września.

6. Ważna informacja dla rodziców: nie zabieramy tym razem naszych kochanych Pociech – program kursu jest intensywny i angażujący baaaardzo nas- dorosłych. Ufamy jednak, że znajdą się dobrzy ludzie, którzy dla chcących uczestniczyć w kursie rodziców, ofiarują swój czas i zaopiekują się Waszymi/naszymi dziećmi. Polecajmy to w modlitwie

7. Dojazd: własny (mile widziana pomoc wspólnotowa).

Z modlitwą Bożena i Jurek Sendorek i Dorota Bury

Comments are closed.